Zapowiedź najważniejszych wydarzeń marketingowych w 2023 roku

Wydarzenia branżowe to wspaniała okazja do rozwijania siatki kontaktów biznesowych oraz zdobywania nowej wiedzy. W We Make It zawsze bazujemy na solidnym networkingu. Wierzymy, że wzajemne przekazywanie wniosków i wymiana doświadczenia z pracy przy projektach przyczyniają się do rozwoju firmy oraz wpływają pozytywnie na cały sektor. Dobrych praktyk nigdy za wiele. 

Niezależnie od tego, czy stawiasz swoje pierwsze kroki w pracy marketera, czy jesteś ekspertem z wieloletnim doświadczeniem, jeśli chcesz się rozwijać w tej dziedzinie, to koniecznie przejrzyj nadchodzące wydarzenia. Uczestnictwo w nich daje szereg korzyści - można zbudować siatkę kontaktów biznesowych, znaleźć pracę oraz zdobyć aktualną wiedzę w branży, która dynamicznie się zmienia, oferując coraz to nowsze podejścia i rozwiązania do osiągania celów w obszarze marketingu.

Przygotowaliśmy dla Ciebie listę najciekawszych eventów w 2023 roku. Zapoznaj się z nimi, a z pewnością znajdziesz coś ciekawego dla siebie.

in_Digital Marketing - Warszawa, 25-26.01

Festiwal merytorycznej wiedzy zrzeszający ekspertów z branży marketingowej. W programie przewidziana jest konferencja, wykłady, warsztaty i before oraz after party. Na miejscu czekają na Ciebie zadania praktyczne, w trakcie których rozwiązuje się case’y. Jest to wspaniała możliwość przetrenowania własnych kompetencji w zakresie podejmowania decyzji pod okiem najlepszych specjalistów.

Rema Days - Warszawa, 01-03.02

To jedne z największych targów reklamy i druku w Europie. Na 18 edycji wydarzenia czeka na Ciebie ponad 800 wystawców na powierzchni ponad 50 tys. m kw. Jest to wspaniała okazja do nawiązania współpracy z innymi firmami, wymiany doświadczeń lub znalezienia pracy w obszarze projektowania graficznego.

SMX - Monachium, 15-16.03

Wydarzenie jest poświęcone działaniom związanych z SEO oraz SEM. Niezależny zespół ekspertów pokazuje taktyki działania, które poprawią efektywność pracy zespołu.

see Bloggers - Łódź, 10-12.06

To gala zrzeszająca influencerów, których na co dzień możesz oglądać na ekranie swojego smartfona, a zarazem wyjątkowa okazja do pozyskania ambasadora projektu, dla którego pracujesz. 

eTRADE SHOW - Nadarzyn 02-04.03

Wydarzenie poświęcone branży e-commerce, gdzie będziesz miał okazję posłuchać przemówień ponad stu prelegentów, którzy dostarczą najświeższą wiedzę o handlu internetowym.

Kulturalnie o SEO - Warszawa, 23.03

Jednodniowe wydarzenie, podczas którego usłyszysz dziesięć prelekcji dotyczących SEO prosto od ekspertów z branży. Odbywa się ono na scenie jednego z warszawskich teatrów. 

Digital Marketing Europe - 29-29.03, online

Jedno z najważniejszych wydarzeń dotyczących marketingu cyfrowego, gdzie przez dwa dni będziesz miał okazję posłuchać wystąpień ponad 40 prelegentów, którzy podzielą się najwyższym poziomem wiedzy o tym, jak prowadzić projekty w każdym z kluczowych obszarów, na który składają się działania marketingowe.

Lista pozostałych wydarzeń: 

E-Marketing - Paryż, 28-30.03

SEO & Content Camp - Zakopane 25-27.05

Festiwal marketingu - Warszawa 13-14.09

DigiMarCoin Europe - Amsterdam 14-15.09

Wydarzenia, których terminy zostaną ogłoszone:

Infoshare Gdańsk

I love Marketing&Technology!

Mobile Trends for Experts

Festiwal SEO 

Golden Marketing Conference

InternetBeta

VideoWars by ScreenLovers

Forum IAB

Przedstawiliśmy Ci naszą listę najciekawszych wydarzeń marketingowych na przyszły rok. We Make It z pewnością pojawi się na wielu z nich. Śledź nasze social media, gdzie na bieżąco będziemy informować, gdzie się wybieramy 👉 twitter.com/Marketing_WMI

Niezależnie gdzie będziemy, mamy nadzieję, że spotkamy się na miejscu!

Autor Case Study

Przemysław Olędzki

Technical Writer

Doświadczony Technical Writer w obszarze blockchain mający w portfolio współpracę z licznymi projektami. Publicysta w dziedzinie ekonomii, psychologii i kryptowalut. W WMI zajmuje się realizacją wszelkich form wypowiedzi pisemnej - od dokumentacji technicznych, po artykuły blogowe.

powrót do wszystkich artykułów
;
ball
WeMakeIt Logo

Agencja We Make It - wszelkie prawa zastrzeżone.

Dane kontaktowe:

biuro@wemakeit.pl

ul. Sienkiewicza 85/87
piętro 2, lok. 18,
90-057 Łódź

Chcesz z nami pracować? Napisz!

rekrutacja@wemakeit.pl

Polityka CookiesPolityka Prywatności

ball