We Make It poprowadzi

Twój biznes do sukcesu!

Dowiedz się, skąd się bierze nasza skuteczność.

Kim jesteśmy?

Jesteśmy agencją cyfrową specjalizującą się w skutecznym marketingu online.

Znajdziesz u nas specjalistów z wielu dziedzin, których synergiczna praca dostarcza najwyższy poziom efektów.

Zaufaj We Make It i wyzwól potencjał drzemiący w Twoim biznesie!

Patryk

Founder

Pomysłodawca i ojciec We Make It. Patryk ma kilkuletnie doświadczenie w branży kryptowalut, które wykorzystuje przy pracy z klientami agencji. W wolnych chwilach rozwija się jako przedsiębiorca, YouTuber i advisor.

Bartosz

General Manager

Bartek w agencji dba o budowanie długotrwałych relacji z klientami i jest pierwszą osobą, z którą będziecie mogli porozmawiać o współpracy. Dodatkowo odpowiada za zarządzanie projektami i workflow w agencji.

Adrian

Project Manager

Adrian odpowiada za zarządzanie projektami oraz zapewnia wsparcie kreatywne przy planowaniu działań marketingowych. Dzięki swojemu doświadczeniu jest w stanie w prosty sposób wytłumaczyć Ci wszelkie zawiłości marketingowo-internetowe. W wolnych chwilach entuzjasta F1.

Marta

Graphic Designer

Marta swoje doświadczenie graficzne wykorzystuje przy projektowaniu oraz tworzeniu treści wizualnych dla naszych klientów. Do każdego projektu podchodzi z otwartą głową, co pozwala uplastycznić cechy marki i wyróżnić je na tle konkurencji. Jej ulubiony zwierzak to kaczuszka.

Agnieszka

Social Media Specialist

Miłośniczka pisania, z głową pełną pomysłów. W pracy specjalistka od mediów społecznościowych i przygotowania contentu niebojąca się żadnych wyzwań. Prywatnie fanka roślin doniczkowych i kinematografii. Zawsze stara się dostrzec piękno w brzydocie.

Aleksandra

Paid Ads Specialist

W agencji jest odpowiedzialna za zarządzanie kampaniami płatnymi. Podobno wydaje w firmie najwięcej pieniędzy ;) Jej celem zawsze jest osiągnięcie jak najlepszego wyniku jak najmniejszym kosztem. Prywatnie studentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej oraz miłośniczka stawiania przecinków w odpowiednim miejscu.

Julia

Graphic Designer

Julia jest kreatywnym grafikiem oraz architektem. Jej wysoka dbałość o szczegóły pozwoli pokazać Twoją markę z najlepszej perspektywy. Lubi poszerzać swoją wiedzę nieustannie nabywając nowe umiejętności z różnych dziedzin. Pasjonatka szeroko pojętej sztuki oraz muzyki - głównie z gatunku rock, soul, R&B.

Juliusz

Buzz Specialist

Crypto inwestor amator, który nie jedną besse na rynku przetrwał. W pracy fan rozdwojenia jaźni i tokenów, które robią x10. Pod różnymi postaciami zajmuje się komedią, a czasami tragedią. Robi wszystko żeby nie wyszedł dramat.

Edyta

Buzz Specialist

Stawia swoje pierwsze kroki w świecie kryptowalut i marketingu. W agencji jest odpowiedzialna za podejmowanie dyskusji (często samych ze sobą) dla naszych klientów oraz kontaktem z influencerami. Prywatnie entuzjastka przerzucania ciężarów na siłowni oraz zgłębiania nowinek technologicznych.

Paulina

Copywriter

Crypto copywriter z szerokim doświadczeniem jako project manager, content manager oraz SEO copywriter dla różnorodnych projektów blockchain. W WMI jest odpowiedzialna za tworzenie contentu na social media, pisanie artykułów na blogi, oraz przygotowanie tekstów na potrzeby codziennej komunikacji.

Przemysław

Technical Writer

Doświadczony Technical Writer w obszarze blockchain mający w portfolio współpracę z licznymi projektami. Publicysta w dziedzinie ekonomii, psychologii i kryptowalut. W WMI zajmuje się realizacją wszelkich form wypowiedzi pisemnej - od dokumentacji technicznych, po artykuły blogowe.

Weronika

Finance Specialist

Weronika jest w naszym zespole osobą od finansów i rachunkowości. Jako specjalistka w operowaniu cyframi sprawuje bezustanną kontrolę nad kondycją finansową oraz opracowuje analizy ekonomiczne.

ball
WeMakeIt Logo

Agencja We Make It - wszelkie prawa zastrzeżone.

Dane kontaktowe:

biuro@wemakeit.pl

ul. Sienkiewicza 85/87
piętro 2, lok. 18,
90-057 Łódź

Chcesz z nami pracować? Napisz!

rekrutacja@wemakeit.pl

Polityka CookiesPolityka Prywatności

ball